Ara0553 691 90 90

Bakırköy konumunda en uygun fiyatlı ve güvenilir bir ortamda kalabilmeniz için dairelerimiz tam size göre. Birçok özelliklere sahip bakırköy kiralık suit ile sevdikleriniz ile özel dakikalar yaşayabileceğiniz gibi iş amaçlı seyahatlerinizde bizleri tercih etmeniz de mümkündür.
1+0, 1+1, ve 2+1 odalardan oluşan günlük kiralık dairelerimizin içerisinde internet, klima, sıcak su, kombi gibi birçok özel amaçlı kullanım araçları mevcuttur. Full eşyalı odalarda adeta kendi evinizin rahatlığını yaşayacaksınız.
Tatil veya iş amaçlı konaklamalarınızda otel-ev karışımı bir hava katan günlük suit daireler ulaşım açsından da sizlere her türlü kolaylığı sağlamaktadır. Bakırköy Meydanı’ na yakın olan yerimiz ile ulaşımda hiçbir zorluk yaşamayacaksınız.
Apart dairelerimizde son derece temizliğe dikkat edilmektedir. Her kullanımdan sonra özenle hijyenik bir ortam hızlı bir şekilde oluşturulmaktadır.
Sizlerde en uygun fiyatlı ve güvenli bir ortamda konaklama şansını yakalamak istiyorsanız By Pablo Suit – Bakırköy Günlük Kiralık Daire ‘lerine bekleriz.