Ara0553 691 90 90
Bakirkoy Gunluk Kiralik 1 + 0 Daire

Bakırköyde 1+0 Lüx Eşyalı Stüdyo Daireler

Bakırköyde 1+0 Lüx Eşyalı Stüdyo Daireler

İş nedeniyle sık sık İstanbul’a gelip gidenler için günlük kiralık daire seçeneklerimizle konforlu ve uygun fiyatlı bir konaklama gerçekleştirebilirsiniz. Günlük kiralıklarda en çok tercih edilen bölge olan Bakırköyde 1+0 lüx eşyalı stüdyo daireler bir çok kişinin ikinci evi haline gelmiştir.

 

Sadece bir kaç gün değil, uzun süreliğine de kiralanabilen bu dairelerde her türlü ihtiyacınız için detaylar düşülmüştür Lüks eşyalar ve malzemelerle her türlü ev malzemesinin bulunduğu bu evlerde uygun fiyata konaklarken, hava limanı, AVM, fuar alanı, üniversite, hastane gibi bir çok sosyal alana ulaşım da çok kolaydır. Bakırköy günlük kiralık stüdyo daireler genellikle öğrencilerin tercih ettiği ve iş nedeniyle gelip gidenlerin de kullandığı konaklama yöntemidir.

Otellerdeki gibi kahvaltı hizmetinin olmadığı bu evlerde, yemeği kendiniz yapabilir ya da dışarda yemeyi tercih edebilirsiniz. Hack Otellerdense daha fazla tercih edilmeye başlanan günlük kiralık ev fiyatları otel konaklamasından daha ucuz olmakla birlikte daha merkezi konumda olmaktadır.

Konaklama alanında ev rahatlığında bir konfor sunan bu evleri isterseniz 3+1 gibi geniş seçenekler ile de kiralayabilirsiniz.

Yeme içme konusunda çevrede bir çok kafe ve restoran bulabileceğiniz Bakırköy günlük kiralık daire için en uygun ilçelerden biridir. Hack Sites Çevredeki kahvaltıcılarda keyifli bir kahvaltı yapma imkanınız varsa süpermarketlere giderek kendi kahvaltınızı kendiniz hazırlayabilirsiniz. Konforlu ve karlı bir konaklama için siz de günlük kiralamayı seçin.

This Post Has One Comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir