Ara0553 691 90 90
Bakirkoygunlukkiralik.com.tr

Bakırköy Haftalık Kiralık Daire

Bakırköy Haftalık Kiralık Daire Mi? Akraba mı?

 

Memuriyette her daim bir tayin olayı olmaktadır. Atamanız yapılmış olan İstanbul’da fikir alabileceğiniz, konaklayabileceğiniz, hiçbir arkadaşınız veyahut arkadaşınız yok. İstanbul gibi büyük bir şehirde yaşama korkusu içinizi kaplamış, ee ne de olsa İstanbul büyük şehir, her yiğidin harcı değil bu şehirde yaşamak diye içinizden geçiriyorsunuz. İstanbul’a geldiniz, öncelikle sağlıklı düşünüp, sağlıklı kararlar alabilmeniz için rahat ve güvenilir bir konaklama mekanında konaklamak istiyorsunuz.

 

İşte tam bu noktada imdadınıza yetişiyoruz. Sizin ilan sitelerinden bulduğunuz otellerin bir çoğu ya uzak bir noktada, ya yorumlara bakıldığında güvensiz, temizlikten nasibini almamış yerler çıkıyor karşınıza. Umudunuzu yitirmeye başladığınız bir anda Bakırköy haftalık kiralık daire ilanımızı gördüğünüzde bir umut daha yeşeriyor içinizde. Çünkü maksimum bir haftalığına bir yere ihtiyacınız bulunmakta. Hemen 7/24 hizmet servisimiz ile irtibata geçip, müsait bir daire olup – olmadığı, daire ücretinin bedeli, güvenirlik, hijyen, dairede bulunan internetten, mutfakta bulunan çay bardaklarına kadar bilgi sahibi oluyorsunuz.

 

Tüm bu bilgiler ışığında ve Bakırköy haftalık kiralık dairemizin anahtarını teslim almak için, ofisimize geliyorsunuz. Ofisimizde güler yüzlü karşılanmanız, dairemizin, işlerinizi koşturmanız gereken her yere yakın olması, Bakırköy haftalık kiralık dairemizin konumu, temizliği, mobilyası ile sizi cezbeden bir yer olması, bu kadar güzelliği ve kaliteyi de uygun bir fiyata bulmanız ile konaklama sebebiniz oluyoruz.

En iyi akrabadan daha iyi bir konaklama imkanı,

 

Dairemizi görüp, konaklamaya başladığınızda, evinizin sıcaklığı, güveni, huzuru Bakırköy haftalık kiralık dairemizde yaşayacaksınız. Belki de burada olabilecek her hangi bir akrabanız ya da arkadaşınız size aynı rahat, konfor, kaliteyi sunamayacak. Kendi evinize girip çıkar gibi evinizin kapısını açıp girip, çıkabileceğiniz, kimsenin göz hapsinde olmayacağınız bu nezih mekanda konaklamanız hem cebinizi hem de sizi mutlu edecek. Telefonda size bahsettiğimiz her şeyin gözlerinizin önüne aynı vaziyette serilmesi ile işletmemiz, hem bir yakın arkadaş, hem de nice akrabadan daha değerli olacaktır.

 

Bir gün değil, her gün, bir akraba ve bir arkadaştan daha yakın olduğumuz, huzuru ve kaliteyi bir arada yaşayacağınız mekanımıza ulaşacağınız yol, sadece telefonunuzu elinize alıp, Bakırköy haftalık kiralık daire ilanımızdan bizi aramaktan geçmektedir.

This Post Has 2 Comments
  1. Sizden geçen sene 3 haftalık aile olarak ev kiralamıştık oldukça memnun kaldık,bu sefer biraz kalabalık gelmeyi düşünüyoruz. Yeriniz hala aynı yerdemi ?

  2. işi için bakırköyde 5 gün kalacağız barınma işini kiralık ev olarak çözmek istiyoruz.
    Bize 5 günlük kira için ulaşabilir misiniz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir