Ara0553 691 90 90
Bakirkoygunlukkiralik.com.tr

Bakırköy Günlük Kiralık 2 + 1 Daire

Bakırköy günlük kiralık 2+1 daire

 

Bakırköy’de günlük kiralık 2+1 dairelerimizde konaklamış olan, İstanbul’a her geldiklerinde konaklama tesisimizi tercih eden 5 arkadaşın, işletmemize olan bakış açılarına değinmek istiyorum. Eminim ki bu konaklama serüvenini okuduğunuzda işletmemizi daha net tanımış olacaksınız.

Koyu Beşiktaş’lı en az bir tanıdığınız olmuştur şimdiye kadar. Bir gün günlerdir bekledikleri Beşiktaş-Fenerbahçe derbisi için İstanbul’a doğru 5 arkadaş yola çıkıyor. Derbi Atatürk Olimpiyat stadında olacak. 5 kafadar İstanbul’daki yol çilesini tamamladıktan sonra maç a yetişiyor. Bu 5 kafadar İlimize Kocaeli’den geliyor. Maç saat 20:00 de. Tabiki maçın süresi uzatmalar derken staddan çıkmaları saat 22:30 u buluyor. Maçtan mutlu mesut çıkan 5 kafadar, maçtan sonra bir yerlere galibiyeti kutlamaya gidiyor. Tabiki eğlencenin dibine vurmuş misafirlerimiz saati fark etmeden 02:00 yapıyor. Bu arada bir fikir alışverişine başlıyorlar, nerede kalalım, nereye gidelim, Kocaeli’ne dönmek imkansız, otele gitsek off 5 kişi maliyet yüksek derken, telefondan konaklayacak yer ararken Bakırköy’de günlük kiralık 2+1 daire ilanımızdaki iletişim numaralarından bize ulaşıyorlar. Bu arada, telefonla aramadan önce otelden bir farkımız olmadığı ön yargısı oluşuyor akıllarında.

Uzman kadromuzdan nöbetçi arkadaşımız, misafirlerimize işletmemiz hakkında bilgi vermeye başlıyor.

_ Nöbetçi arkadaşımız; “Merhaba efendim, size nasıl yardımcı olabilirim”

_ 5 Kafadar; “ Biz oda fiyatlarınızı öğrenmek istiyoruz. 5 kişiyiz. “ deyip pazarlık yapmayı planlarken;

_Nöbetçi arkadaşımız; “ Beyefendi, dilerseniz sizleri Bakırköy’ günlük kiralık 2+1 dairemizde misafir edebiliriz. Ücretimiz uygundur, dairemizde kişi başı değil, daire fiyatı geçerlidir. ” dedikten sonra

_ 5 Kafadar “Yok daha neler, kocaman daireyi verip bir de kişi başı ücret almıyoruz diyorlar  “ şeklinde aralarında konuşup, sonuç olarak, personelimize Bakırköy’de günlük kiralık 2+1 dairemizi görmek istediklerini söyleyip, adresi aldıktan sonra taksiye atladıkları gibi ofisimizde personelimizin yanına gelirler. Nöbetçi personelimiz konuklarımız yanlarına alıp Bakırköy’de günlük kiralık 2+1 dairemizi gösterip ücretini söyler. Bizim kafadarlar, dairenin, temizliği, düzeni, konaklama ücretini gördüklerinde gözlerine inanamazlar. Çok fazla vakit kaybetmeden, personelimize daireyi kiralamak istediklerini söylerler.

Dairemizde, temiz çarşaflar ve nevresimlerle hazırlanmış, yataklarına yattıklarında ne kadar doğru bir tercih yapmış olduklarını çok daha iyi anlarlar. Ertesi sabah kahvaltı için ne yapabilir şeklinde personelimizi ararlar, personelimiz dairede bulunan magnetlerden yararlanarak, civarın en iyi kahvaltı salonlarından diledikleri şekilde daireye kahvaltı sipariş edebileceğini söyler. 5 kafadar Bakırköy’de günlük kiralık 2+1 dairemizde kahvaltılarını ettikten sonra, aynanın önüne “ galibiyet sevincini, Bakırköy”de günlük kiralık 2+1 dairenizi tercih etmemiz ile sonuna kadar yaşamış olduk, teşekkürler “ şeklinde not bırakarak, anahtarı personelimize teslim ederler. Anahtarı teslim ettiklerinde de otel önyargısından kurtulmalarını sağlayan işletmemizde konaklamak için sadece maç zamanlarını beklemeyeceklerini söyleyerek Bakırköy’de günlük kiralık 2+1 dairemizde konaklamak için sürekli geleceklerini dile getirirler.

 

Bakırköy’de günlük kiralık 2+1 dairemizde konaklayan misafirlerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir