Ara0553 691 90 90
Bakirkoy Gunluk Kiralik 11 Ev

Bakırköy Günlük Kiralık 1 + 0 Stüdyo Daireler

Konaklama sektörünün son keşfi olan günlük kiralık daireler, öğrenciler, iş amaçlı şehir değişikliği yapanlar ve turistler için daha konforlu bir ortamda konaklama imkanı yarattı.

Bu imkanlar dahilinde hem ekonomik hem de bir ev rahatlığında konaklama imkanı da ortaya çıkmış oldu. Her ne kadar son yıllarda günlük kiralık evler birçok spekülasyona neden olsa da, firmamız gibi güvenilir ve nitelikli firmaların verdiği resmi hizmetler oldukça güvenilirdir.

Bir otelde konaklamak yerine bu evlerde konaklamayı tercih ederseniz, kendinizi evinizdeki gibi rahat hissedeceğiniz eşyalar ve gerekli malzemelerle her zaman daha iyi hissetmenizin bir yolunu bulabilirsiniz.

Bakırköy Günlük Kiralık Daire Seçeneklerimiz

Bakırköy bölgesinde hizmet verdiğimiz kiralık evlerimiz, birçok farklı seçenekle müşterilerimizin konaklayacakları kişi sayısına göre değişiklik göstermektedir.

Özellikle tek kişi olacak müşterilerimiz ya da çift kişi gelecek müşterilerimiz için Bakırköy günlük kiralık 1+0 stüdyo daireler kiralamak mümkün olabilir. Bu dairelerde bir yatak, açık mutfak ve banyo bulunmaktadır.

Ayrıca mini buzdolabı, çamaşır makinesi ve mutfak gereçleri de bulunmaktadır. Her türlü ev eşyasının bu dairelerimizde bulunması mümkün olmaktadır.

Günlük Kiralık Evleri Kiralama Süresi

Müşterilerimizin taleplerine göre belirlenen kalma süresinde herhangi bir üst sınır söz konusu olmamaktadır.

1 gün ya da 10 gün kalmak isteyen müşterilerimiz kalacakları süre kadar ödeme yapabilirler. Uzun süreler için belirli bir oranda indirim yapılabilmektedir. Ancak genelde 1 aydan fazla kalmayı tercih etmeyen müşterilerimiz, Hack Sites İstanbul kentini gezmeye geldiklerinde çok sık olarak bu evleri tercih etmektedir.

İstanbul’da Günlük Kiralık Daire Sektörü

İstanbul’da sayısı 20 bine yaklaşan günlük kiralık daireler arasından gerçekten bu işi denetimli yapanlarını bulmak oldukça zordur.

Firmamız yıllardır bu konuda kalitesini kanıtlamış olan bir kurumdur ve her zaman en iyi şekilde müşterilerini memnun edeceği Bakırköy günlük kiralık daireler arasından birçok farklı seçenek sunmaktadır.

Tek başına gelen ya da ailesiyle birlikte gelmek isteyenler için oldukça fazla seçenek bulunan günlük kiralık dairelerimizin temizliği yapılmış, tüm eşyaları özenle temizlenmiş hijyenik dairelerdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir