Ara0553 691 90 90
Atakoy Gunluk Kiralik Daire

Ataköy Günlük Kiralık 1 + 1 Daire

 Ataköy Günlük Kiralık 1+1 Daire

İstanbul gibi kalabalık bir şehirde yerli ya da yabancı turistlerin bir çok konaklama seçeneği ile çeşitli bölgelerde barına ihtiyaçlarını karşıladıkları bilinir. Ancak bazen otelde konaklama imkanı bulunmayan yerler vardır. Bu durumda günlük kiralık daireler tercih edilir.

Hava limanına yakın olan bazı bölgelerde günlük kiralık evleri tercih eden turist ve iş adamları bulunmaktadır. Sıkça tercih edilen semtlerden olan Ataköy günlük kiralık 1+1 daire ile bir çok otelden daha uygun fiyata ve daha konforlu konaklamanız mümkün olmaktadır.

Bazen üniversite öğrencilerinin tercih ettiği bu günlük kiralık evler özellikle kayıt dönemlerinde çok fazla tercih edilir. Ailece konaklama imkanı sağlayan bu evlerde mutfak işleriniz için de bir çok malzeme bulunur.

Fiyatlar Otellerden Ucuz

1+1 kiralık günlük ev fiyatlarının her semte göre değişiklik gösterdiği bilinmektedir. Hack Bu yüzden Ataköyde de ortalama olarak 80 liradan başlayan 1+1 daireler hava alanına kolay ulaşım sağlaması nedeniyle sıkça tercih edilir.

 

Fuar alanlarına yakınlığı ile bilinen ve metrobüslere, toplu taşıma araçlarına kolay ulaşım sağlanan Ataköy  kiralık 1+1 ev konusunda sıkça tercih edilir. Her bütçeye göre uygun seçeneklerle kullanılabilen kiralık evler bir çok kişi için kurtarıcı olmaktadır.

Evinizin konforunda konaklama imkanı sağlayan Hack Sites bu evler düzenli olarak temizlenmekte ve her türlü kullanışlılık evlerde mevcut olmaktadır. Siz de iş için ya da tatil için İstanbul’a geldiyseniz günlük kiralık evlerde konaklayabilirsiniz.

 

Fiyatları merak eden müşterilerimiz ise Ataköy günlük daire fiyatları konumuzu inceleyebilirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir